Ambulancie a operácie

image010-1

Zdravie patrí k tomu najdôležitejšiemu, čo v živote máme. Je potrebné sa starať o to svoje, ale aj o zdravie celej Vašej rodiny. Moderné vybavenie, profesionálny prístup a príjemné prostredie rodinnej polikliniky v Liptovskom Mikuláši zabezpečí kvalitnú zdravotnú starostlivosť pre celú Vašu rodinu bez ohľadu na vek pacienta. Našou snahou je, vo veľkej miere sa venovať aj našim detským pacientom a postarať sa o to, aby boli deti, ale samozrejme aj ich rodičia spokojní a našli u nás komfort a profesionalitu v každom smere.

V prípade potreby uskutočníme aj operačné riešenie. V priestoroch moderne vybavenej kliniky jednodňovej chirurgie v priebehu jedného dňa uskutočníme operačný zákrok a následne po pár hodinách pacienta prepustíme do domácej starostlivosti. Operačný zákrok podľa jeho typu
absolvujete v lokálnej alebo celkovej anestézii. Čas strávený po operácii sa Vám budeme snažiť spríjemniť útulnými izbami hotelového typu, možnosťou mať pri sebe sprievodnú osobu počas celého pobytu na klinike a samostatnú izbu bez ďalších pacientov.

Čo ponúkame?

Objednanie na konkrétny čas

  • Vyšetrenie bez dlhého čakania na termín
  • Profesionálny prístup našich špecialistov
  • Príjemné prostredie v priestoroch moderného zdravotníckeho zariadenia
  • Možnosť následného operačného riešenia podľa dohody s pacientom
  • Hospitalizácia v prípade zákroku na klinike neprekročí 24 hodín

Vysokou odbornosťou špecializovaných lekárov sa snažíme o vytvorenie novej éry zdravotníctva, ktorého cieľom je pomáhať ľuďom starať sa o to najcennejšie, čo majú: ich zdravie.

 

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás.

Neváhajte sa na nás obrátiť